Logo MOPS Piła

Międzypokoleniowe świętowanie odzyskania niepodległości

Ocena 0/5

13 listopada 2025 r. w Dziennym Domu Pomocy odbyło się spotkanie międzypokoleniowe z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego „Miś Wojtek” i seniorzy DDP. W ramach spotkania dzieci przedstawiły krótki  występ artystyczny. Seniorzy zainscenizowali  lekcję historii oraz program artystyczny, na który złożyły się  wiersze i pieśni patriotyczne.

 
 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności