Logo MOPS Piła

Wielkanoc w DDP

Ocena 0/5

W Dziennym Domu Pomocy przy ul. Kondratowicza 19, jak co roku, spotkaliśmy się na wielkanocnym śniadaniu. Tradycyjne świąteczne potrawy i wypieki przygotowali pracownicy DDP, którzy zadbali także o wielkanocną atmosferę spotkania.  Była także wspólna modlitwa, którą odprawił proboszcz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych ks.  Stanisław Oracz.  Życzenia seniorom złożyli: przewodnicząca Rady Miasta Piły Maria Kubica, zastępca Prezydenta Miasta Piły Paweł Jarczak i dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile Marzena Amza.   

W imieniu uczestników codziennych zajęć w DDP głos zabrał Walery Łapacz, który podziękował zaproszonym gościom za wizytę, a pracownicom DDP za codzienną opiekę i smaczne posiłki oraz  przygotowanie  świątecznej uroczystości.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności